444 0335 Nerenin Numarası

yorumsuz
8.880

444 0 335 nerenin numarası? Kimin numarası? Telefonumu bu numara aradı nereden arandım? Merak etmeyin,Bu numara Garanti Bankası’nın bir servisi. Gayet legal, bankanın müşterilerine hizmet kalitesini artırmak adına yaptığı bir uygulamadır.

Garanti Bankası Müşterilerinin tüm kredi aşamalarında  bu numara ile mesai saatleri içinde aramaları durumunda yol gösterip, banka hizmetleri konusunda bilgiler verirken bankacılık işlemlerinin yapılmasını da sağlıyor. Her üç kredi aşamasında hizmeti sağlıklı olarak vermeye çalışan  kredi alma öncesi hizmetlerde bilgilerndirme yaparken , kredinizi öderken 4440335 size destek oluyor ve akabinde kredinizi ödedikten sonra herhangi bir şekilde bankanıza ulaşmak için telefonunuzdan 4numarayı tuşlamanız yeterli.

Kısacası bankadan Kredi almak isteyenler Garanti Bankası şubelerinden başvuru yapabileceği gibi , www.garanti.com.tr web site adresinden, ya da az önce bahsettiğimiz destek numarası. Tam Destek Hattı’ndan, Garanti Bankası Paramatiklerden Başvurabilirler. Hatta  cep telefonlarına KREDİ yazıp 3390’a SMS yollayarak SMS Kredi başvurusunda da bulunabilir.

Garanti Bankası’ndan hızlı kredi ya da anında kredi almak isteyenler en kısa yoldan Tam Destek hattı 4440335 numarasını arayıp kısa zamanda kredi kullanabilir, kullanmış olduğu krediyi yapılandırma konusunda yardım alabilir , kredi ödemelerinin yeniden ayarlanması , taksitlerin düzenlenmesi ,bankanın diğer hizmetleri ile ilgili doğrudan müştegri temsilcisi ile görüşerek bilgi alması mümkün olacaktır.

Tam Destek hattı bizim alışageldiğimiz destek hattı ya da müşteri temsilcilerinden biraz farklı. Aradaki fark , bu numaranın kredilere yönelik destek vermesi , özellikle krediler konusunda yapılandırılmış ve hizmet veren bir hat olması özelliğidir.Kredi kukllanımı konusunda süreçlerin tüm aşamalarında,kısacası kredi kullanım planlamanızda , kredi kullanma ve ödeme sfhaları ile kredi ödeme safhası sonrasında bankaya gitmeden size destek olacak hat Garanti destek hattı’dır.  Garanti Tam destek hattı 4440335 sizin için …

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Swift Kodu Sorgulama başlıklı makalemizde Garanti Bankası Swift Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:


Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın