Bonus Card Başvurusu Garanti BBVA TEB Denizbank

Ülkemizde hayli yaygın bir kullanım potansiyeline sahip Bonus Card başvurusu yaparak siz de bu kredi kartının avantajlarından faydalanabilirsiniz. Öncelikle Garanti Bankası, TEB ve Denizbank şubelerinden kredi kartı başvurusu yapabileceğinizi hatırlatalım.

Telefonla Bonus Card Başvurusu

Eğer Garanti Bankası müşterisiyseniz 444 0 333 müşteri hizmetleri numarasını aramayarak sırasıyla 1-5-2 ve 1 rakamlarını tuşlayarak bonus kart başvurusunu yapabilirsiniz. Benzer bir şekilde TEB için müşteri hizmetleri numarası 444 0 666, ve Denizbank için 444 0 800 numaralı müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanarak ve sizden istenen gerekli bilgileri teyit ederek hemen bir Bonus Card sahibi olabilirsiniz.

Online Bonus Card Başvurusu

Oturduğunuz yerden şubesiz bankacılık yollarından biri olarak İnternet kanalıyla da bonus card başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için buraya tıklayarak gerekli alanları doldurarak, ki bunlar ad, soyad, kimlik numarası ve cep telefonu numarası bilgilerinizi bankaya online bir şekilde iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizinle en kısa zamanda iletişime geçecek ve bir kaç ekstra soru ile başvurunuzu almış olacaktır.

Çeşitli kampanyalar ve avantajları ile yaygın bir kullanım ağına sahip bonus card ile ister fiziki alışveriş ister sanal alışveriş kolaylığını ve rahatlığını yaşayabilirsiniz. Yaygın kullanımlı kredi kartına sahip olmak, geri ödemelerinizde işinize çok yarayacak taksitli alışveriş seçeneklerinin avantajlarından yararlanabileceğiniz anlamına da gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı iptali Nasıl Olur? Zor mu? başlıklı makalemizde kredi kartı kapatma, kredi kartı nasıl iptal ettirilir ve yıllık kart aidatı hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.