En Avantajlı Kredi Kartları

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi?

Milyonlarca insanın kullandığı kredi kartları, bütçeyi aşmadığı sürece birçok avantajı da beraberinde getirir. Alışverişlerinizde taksit seçeneği ve taksit öteleme imkânları sayesinde sıkışmadan küçük miktarlarda ödeyebileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Yurt içi ve yurt dışında kullanılabilen kredi kartları birçok bankanın farklı özellikli seçenekleri ile oldukça çok çeşitlidir.

Hal böyleyken doğal olarak insanlar kendileri için en çok kazanç sağlayan, avantajlar getiren ve karlı duruma sokan en avantajlı kredi kartı na sahip olmak ve kullanmak ister. Kaldı ki para kazanmanın bu kadar zor ve bununla birlikte harcamanın da bir o kadar kolay olduğu günümüzde herkesin en doğal hakkı en düşük faizli kredi kartı ya da en çok avantaj sağlayan kredi kartı kullanmak değil mi?

Peki, en avantajlı kredi kartı hangisi? Bunun çalıştığınız banka ile ilgili bir durum olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ancak bazı bankaların kredi kartlarının hemen hemen her yerde geçerli olması ve taksit seçeneklerinin fazla olması nedeni ile daha avantajlı olduğu söylenebilir. Yazımızın son kısmında en çok kullanılan kredi kartı ya da başka bir tabirle sık kullanılan kredi kartlarını kullanım alanlarının genişliğine göre sıralayacağız. Ama bundan önce belirtmemiz gereken bazı hususlar var. Kredi kartlarının alışveriş yaptıkça puan kazandırma özellikleri, daha çok tercih edilebilir olmalarını sağlamaktadır. Bazı bankalar anlaşmalı alışveriş siteleri ile ortak kampanyalar düzenleyerek daha fazla para puan ve bonus kazandırmaktadır. Bu yüzden Kredi kartı tercih ederken bu hususlar göz önünde bulundurulur.

Ayrıca Yapı Kredi gibi köklü bankalar, ilk kredi kartı ürününü ortaya çıkarttıkları için, daha fazla kişi tarafından kullanılır. Bu da daha yaygın bir şekilde kullanılan kredi kartlarının avantajlarının daha fazla olduğunu gösterir. En avantajlı kredi kartlarını aşağıdaki listemizde belirtirken, onlarca kredi kartı kullanmak yerine, tek bir kart kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde hem limitinizin daha yüksek olacak, hem de kredi kartı faturalarınızı ödemekte zorluk çekmeyeceksiniz.

İşte en yaygın ve en çok kullanılan kredi kartları ve taksit seçenekleri en çok olan kredi kartları listesidir.

En Çok Kullanılan Kredi Kartları

  1. Yapı Kredi Bankası World Card,
  2. Garanti Bankası Bonus Card,
  3. İş Bankası ve Ziraat Maximum Card,
  4. Hsbc Bankası Advantage Card,
  5. Finansbank – Card Finans.

 

Bir önceki yazımız olan Platinum Kart Nedir? başlıklı makalemizde platinum kart avantajları nelerdir ve Platinum kart nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.