En Uygun Tüketici Kredisi Veren Banka

yorumsuz
860

               Günlük yaşantımızda çeşitli sıkıntılar nedeni ile nakit kredilere ihtiyaç duyabiliriz. Bankaların nakit kredileri için çok çeşitli kampanyaları ve müşterilerine özel teklifleri bulunmaktadır. İhtiyaç kredilerinde faiz oranları bankalarda değişiklik gösterebilmektedir. En Uygun Tüketici Kredisi Veren Banka arayışı da tabii ki bitmek bilmemektedir.

 Acil olarak nakit kredi ihtiyaçlarınızın olması durumlarında internet üzerinden çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. En uygun kredi imkânı sağlayan bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankaların faiz oranları değişiklik göstermesi sayesinde müşterilerin tercih sayısı artmaktadır.

Size en uygun tüketici kredisi veren banka hangisi olduğunuz öğrenebilmek için, internet üzerinden bankaların faiz oranlarını araştırabilirsiniz. Bütçenize uygun olarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak için düşük faizleri tercih etmelisiniz. İhtiyacınız miktarını ve alabileceğiniz kredi miktarını belirledikten sonra, internet üzerinden bankaların sitelerini ziyaret ederek, sizlere uygun olan kredi imkânlarından yaralanabilirsiniz.

 Eğer bir banka ile çalışıyor iseniz ve kredi notunuzda oldukça iyi bir durumda ise çalışmış olduğunuz bankaların sizlere özel sunacağı farklı faiz oranları ile kolaylıklar sağlamaktadır. Müşteri temsilcinizin sizlere sunacağı faiz oranları ile kredi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

               Nakit ihtiyaçlarınız, diğer kredi imkânlarına göre saha sık rastlanılan bir durumdur. Bu sebeple acil durumlarınızda sizleri zarara uğratmadan ihtiyaçlarınız karşılayabilecek kredi imkânlarından faydalanmalısınız. Bankaların özellikle nakit olan ihtiyaç kredilerinde özel olarak faiz oranları uygulamaktadırlar. Bu faiz oranları ise alacağınız kredinin miktarına ve vadesine göre değişkenlik göstermektedir. Bankaların sabit olarak uyguladığı faiz oranlarının yanı sıra müşterilerine özel olarak uygulamış olduğu faiz oranları da bulunmaktadır. Bazı bankalar ise yeni olan müşterilerine tanışmak adı altında düşük faiz oranları uygulamaktadır. Kredi ihtiyaçlarınızın olması durumların da bu bankaların araştırmaları yapılarak sizlere en uygun olan kredi seçeneğini bulabilirsiniz. Böylelikle fazla bir faiz uygulamasına maruz kalmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 İşte şuan en uygun faiz oranlarından tüketici kredisi veren banka önerileri.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi
Faiz Oranı: 1,30 % Aylık Taksit: ₺547,72 Toplam Ödeme: ₺19.717,89

HALKBANK  İhtiyaç Kredisi  
Faiz Oranı: 1,33 % Aylık Taksit: ₺550,99 Toplam Ödeme: ₺19.835,77

TÜRKİYE İŞ BANKASI İhtiyaç Kredisi  
Faiz Oranı: 1,38 % Aylık Taksit: ₺556,48 Toplam Ödeme: ₺20.033,13

AKBANK İhtiyaç Kredisi
Faiz Oranı: 1,39 % Aylık Taksit: ₺557,58 Toplam Ödeme: ₺20.072,74

BANKPOZİTİF İhtiyaç Kredisi  
Faiz Oranı: 1,39 % Aylık Taksit: ₺557,58 Toplam Ödeme: ₺20.072,74

ZİRAAT BANKASI İhtiyaç Kredisi  
Faiz Oranı: 1,42 % Aylık Taksit: ₺560,88 Toplam Ödeme: ₺20.191,81

En Uygun Tüketici Kredisi Veren Banka listesi bizden , araştırıp en uygun kredi veren bankadan faydalanması da sizden…

 

Bir önceki yazımız olan Banka Kasası Kiralama ve Altın Hesabı başlıklı makalemizde altın hesabı açmak, banka altın günü ve banka kasası kiralamak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,


Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın