Findeks İletişim

yorumsuz
2.852

Findeks İletişim

 

 

 findeks, neredeyse hepimiz bu adı hep duymuşuzdur ancak ne olduğunu bilmiyoruz genelde. Findeks ülkemizin en çok bilinen bankalarının müşterekliği ile oluşturulan kredi kayıt bürosu a. ş. tarafından yaşama geçirilen finansal piyasada hizmet elde eden bir platform. Kredi çekmek istiyoruz bu bireysel taşıt ya da ev kredisi olabilir.

İşte bu kredileri alırken bankaların ilk önce göz attığı tıpkı okul zamanlarımızdaki gibi notlarımız var. Bir diğer deyişle kredi notu. Bankalar ve finansal işletmelerdeki kredi borçlarını, limitlerini ve kredi notunu takip yapabileceğin bir sistem. Sözün kısası finans sektörlerindeki aynan.

 

 

Findeks Kredi Notu Nelerden Meydana Gelmektedir Önce Ona Göz Atalım

 

 Yüzde 30’luk bölümü kredi ve kredi kartı alım alışkanlıkları; kredi ve kredi kartı borçlarının minimum tutarlarının vaktinde ödenmesi kredi notunu artıran bir durumdur.

Yüzde 25’lik bölümü şimdi olan hesap ve borcun vaziyeti; sorunlu ya da problemsiz kapanmış krediler, halen süren borçlar,

Yüzde 20’lik bölümü yeni kredi alımları hemen hemen verilmeye başlanmış üstelik ödemesi başlamamış yakın sürede çekilen kredi, Yüzde 15’lik bölümü kredi alım yoğunluğu,

Kredi alan ve zamanında ödeme geçmiş dönemlerine sahip bir bireyin asla kredi almayan ve ya az alan bir insana nazaran findeks kredi notu daha fazla olabilir. Görüyoruz ki findeks kredi notu tüm finansal yaşamımızın karnesini bize vermekte üstelik ona göre önlem almamızı temin etmekte.

Findeks Destek Hattı 444 4 552

Ayrıntılı bir web sitesine sahip olan bu platformun 444 4 552 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak her çeşit destek ve hizmeti vermekte. Findeks telefonu nedir diye sormanıza da lüzum kalmadı böylece.Neredeyse çoğumuzun kredi ve kredi kartıyla sıkı fıkı olduğunu varsayarsak buradan bir karneye sahip olmanın faydası olacaktır

Bir önceki yazımız olan Borç Transfer Kredisi Nedir? başlıklı makalemizde borç transfer kredisi, Borç Transfer Kredisi Nedir? ve transfer kredi kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,


Eklenme Tarihi: 29 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın