Findeks Kredi Notu

yorumsuz
661

Findeks Nedir?

Findeks, Kredi Kayıt Bürosu A.Ş’nin yenilikçi bir servisidir. Sürekli güncellenen bu servisin asıl amacı, elbette kullanıcıların kredi notunu öğrenmesini sağlamak. Bunun yanında, pek çok özelliği bulunan ve geliştirilme aşamasında olan Findeks aracılığı ile; yakın zamanda gelir durumunuzu ve ekonomi grafiğinizi de görebilmeniz mümkün olacak. Bankaların internet sitelerinden kredi notunu öğrenmek yerine, ki orada daha pahalıdır, Findeks üzerinde kredi notunu öğrenmeniz kolayca mümkün olabilir. Bankalar aracılığı ile öğreneceğiniz kredi notu hem güvenilir olmayabilir hem de, 5 TL gibi bir ücrete tabidir. Oysa Findeks üzerinde üyelik yalnızca 2,7 TL’dir ve kullanım amacı gün geçtikçe genişleyen bir sektördür.

Günümüz şartlarında, kredi notunuzun takibini yapmak ve elbette Findeks üzerinden kredi notu öğrenmek oldukça önemlidir. Yapacağınız her işlem kredi notunuzu etkileyeceğinden Findeks üzerinden bu takibi gerçekleştirebilir ve kredi notunuz her ne zaman güncellenirse; bunu kolay bir şekilde görebilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanımı olan ve pratik bir üyelik yolu olan Findeks; günümüzün en elzem uygulamalarından biri olmuş durumda.

Findeks’in Yararları Nelerdir?

Findeks üzerinden kredi notunuzu kolayca öğrenebilmeniz mümkün. Böylece, kredi başvurularınızı şubeye gidip gerçekleştirirken; kendinizden emin olabilir ve bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aksi durumda, kredi notunuzu henüz bilmeden herhangi bir işe girişmek; kredi başvurusu yapmak, olumsuz sonuçlanacak bir başvuruya olanak verecektir. Bu sebepten, hayatınızın her anında Findeks üzerinden kredi notunuzu takip etmek; önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Banka Kasası Kiralama ve Altın Hesabı başlıklı makalemizde altın hesabı açmak, banka altın günü ve banka kasası kiralamak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,


Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın