Haberler


Faizler yükselirse ne olur?

Faizler yükselirse ne olur?

Kredi faizlerinin yüksek olması, kredi çekmeyi düşünen tüketicileri kara kara düşündürüyor. Hükümetin uyguladığı ekonomik politikalar, Merkez Bankası’nın faiz artış kararları, döviz kurundaki yükselişler, enflasyonun yüksek seviyede..
Haberler28 Eylül 2018
Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi Kartı Yapılandırma

Başbakan Binali YILDIRIM ‘ın en son vatandaşlara verdiği müjde bu başlığı taşıyordu: “Kredi Kartı Borçları Yeniden yapılandırılacak !” Buna göre, kredi taksit sınırın 9 aydan..
Haberler, Pratik Bilgiler22 Eylül 2016
İşyeri Açma Bildirimi

İşyeri Açma Bildirimi

İşyeri Açıldığına Dair Bildirim Nasıl Yapılıyor? İşyeri Açma Bildirimi , Özellikle de yeni işyeri faaliyete geçirecek olan kişiler açısından bildirimi zorunlu bulunan işyeri açılış bildirgesi..
Genel, Haberler1 Eylül 2016
En Avantajlı Kredi Kartları

En Avantajlı Kredi Kartları

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi? Milyonlarca insanın kullandığı kredi kartları, bütçeyi aşmadığı sürece birçok avantajı da beraberinde getirir. Alışverişlerinizde taksit seçeneği ve taksit öteleme imkânları..
Bankalar, Haberler, Kredi Kartları25 Nisan 2016
Kredi Ödemesi Durdurma

Kredi Ödemesi Durdurma

Kredi ödemesini durdurmak mümkün mü? Bu günlerde haber sitelerinde yer alan haberler göre ,yerel bir mahkemenin verdiği karar kredi ödemelerinin durdurulması yolunu açmış gibi görünüyor.Davayı..
Genel, Haberler, Pratik Bilgiler15 Mart 2016
Gönüllü İlaç Denekliği ile Para Kazanmak

Gönüllü İlaç Denekliği ile Para Kazanmak

Bugünlerde bazı haberlerde  Türkiyenin  İlaç deneme merkezlerine, klinik araştırmalar merkezlerine  günlük 300 lira ile 1000 lira arasında değişen ücretlerle gönüllü ilaç deneği arandığı duyuruldu. Gönüllü..
Haberler10 Mart 2016
Kredi Verenler

Kredi Verenler

Kredi verenler her zaman hemen herkese lazım olmuştur. Hayat içinde mutlaka harcamalarımız olacağından banka ya da Bankalar dışında kredi verenler arayışı ,özellikle bankalara kredi başvurusu..
Genel, Haberler, Pratik Bilgiler1 Mart 2016