Pratik Bilgiler


Otomobil Rehin Karşılığı Kredi

Otomobil Rehin Karşılığı Kredi

Bankalar isteyen kişilere güncel faiz oranlarını kullanarak kredi sunan kurumlardır. Bankalar kişilere birçok farklı alanda ihtiyaç kredileri sunmaktadır. Ayrıca bankalar bu ihtiyaç kredilerini kişilere değişik..
Pratik Bilgiler9 Kasım 2018
Banka Kasası Kiralama ve Altın Hesabı

Banka Kasası Kiralama ve Altın Hesabı

İnsanların birikimlerini güvende tutmak üzere yaptığı çalışmalardan birisi banka kasası kiralamak, tanıdığı kuyumculara altınlarını teslim etmek iken gelişen teknolojinin bizlere verdiği avantajlar eşliğinde finans kuruluşlarında..
Bankalar, Pratik Bilgiler27 Eylül 2018
Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Kişilerin gelecek kaygıları ve yatırım yapmak amacıyla, tasarruf yaparak elde ettikleri birikimleri, günümüz şartlarında evlerinde muhafaza etmeleri ne yazık ki pek güvenli olmayacaktır. Bundan dolayı,..
Genel, Pratik Bilgiler20 Mayıs 2018
Evde bakım maaşına kredi çekilir mi?

Evde bakım maaşına kredi çekilir mi?

Aile ve sosyal güvenlik bakanlığının engelli vatandaşlara yönelik verdiği evde bakım maaşı, aile içinde bulunan engelli kişinin bakımını yapan aile bireyine verilen bir ücrettir. Engelli..
Pratik Bilgiler16 Nisan 2018
444 lü Banka Numaraları

444 lü Banka Numaraları

Bankalar hayatımızın içinde neredeyse vazgeçilmez bir yer aldı. İster sevin ister sevmeyin , isterseniz hiç onaylamayın bir şekilde bankalarla çalışmak zorundayız. Elbette bir şekilde ilişkimiz..
Bankalar, Pratik Bilgiler24 Mart 2018
İlksan İkraz kredi yapılandırma

İlksan İkraz kredi yapılandırma

İlksan, bilindiği üzere İlkokul öğretmenleri için kurulmuş bir sandıktır. İkraz da bu sandığın üyesi olan öğretmenlere çeşitli sebepler ile yapılan kredilendirme işlemidir. Sandıktan ikraz kullananlar..
Genel, Pratik Bilgiler2 Mart 2018
Evde Kolay Para Kazanma

Evde Kolay Para Kazanma

Evde Kolay Yoldan Para Kazanmak Ekonomik gücünüzü elde etmek için çalışma hayatına dahil olmanız gerekir. Fakat bu duruma şartlar engel olabilir. Dışarıda çalışamayan bayanlar kendi..
Para Kazanma, Pratik Bilgiler4 Nisan 2017