Pratik Bilgiler


Evde Kolay Para Kazanma

Evde Kolay Para Kazanma

Evde Kolay Yoldan Para Kazanmak Ekonomik gücünüzü elde etmek için çalışma hayatına dahil olmanız gerekir. Fakat bu duruma şartlar engel olabilir. Dışarıda çalışamayan bayanlar kendi..
Para Kazanma, Pratik Bilgiler4 Nisan 2017
Makale Yazarak para Kazanma

Makale Yazarak para Kazanma

Evde Makale Yazarak Para Kazan Ekonomik bir gelir elde etmek isteyen bireyler geçimlerini sağlamak için çalışmak zorundadır. Fakat  birçok kişi çalıştıkları halde hayat standartlarına tam..
Para Kazanma, Pratik Bilgiler8 Kasım 2016
Zorunlu Emeklilik Sigortası

Zorunlu Emeklilik Sigortası

Zorunlu Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir? Uzun zamandır hayatımızda olan bireysel emeklilik sistemine, artık devlette katkıda bulunuyor ve bireysel emeklilik hesabı açtırarak birikim yapmaya başlayan vatandaşlarına,..
Genel, Pratik Bilgiler4 Kasım 2016
Kredi Kartı Yapılandırma 2016

Kredi Kartı Yapılandırma 2016

Başbakan Binali YILDIRIM ‘ın en son vatandaşlara verdiği müjde bu başlığı taşıyordu: “Kredi Kartı Borçları Yeniden yapılandırılacak !” Buna göre, kredi taksit sınırın 9 aydan..
Haberler, Pratik Bilgiler22 Eylül 2016
Otomatik Ödeme Talimatı

Otomatik Ödeme Talimatı

Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Gerçekleştirilir? Otomatik ödeme talimatı işlemi yine birçok durumda bankaların müşterilerinin yapacakları ödemeleri oldukça düzenli bir şekilde yapabilmelerini, çeşitli kurum ve kuruluşlara..
Pratik Bilgiler1 Eylül 2016
Kredi Onay Süresi Ne Kadar?

Kredi Onay Süresi Ne Kadar?

Kredi Ne Kadar Zamanda Belli Olur? Maddi yetersizlikleri tam anlamıyla ortadan kaldırabilmek için çeşitli kredilere başvurular gerçekleştiren vatandaşlarımızın sayısı bir hayli fazla. Bu vatandaşların çoğu..
Kredi Başvurusu, Pratik Bilgiler14 Temmuz 2016