Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Alma

4 yorum
9.781

Günümüzün en popüler finansal uygulamalarından olan ve ülkemizin en saygın ve büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi  internet bankacılığını kullanmak için gerekli olan şifre alma yöntemlerini yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.
Şubesiz bankacılık olarak da adlandırılan Yapı Kredi online bankacılık ile beklemeden istediğiniz işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi EFT ve havale ücretleri internet bankacılık işlemleriyle şube ile yapacağınız işlemlere göre daha uygun ve bazı şartlar dahilinde ücretsiz olabilmektedir. Yatırım ve mevduat işlemlerinizi de kolayca ve anlık yapabilmeniz için de internet bankacılığı gerçekten avantajlı ve hızlı seçenekler sunar.

Yapı Kredi şubelerine giderek internet şubesi şifre başvurunuzu yapabilir ve gerekli bilgiler istenilmek suretiyle şifrenizi alabilirsiniz. Ayrıca telefon kullanarak da şifrenizi ve müşteri numaranızı rahatlıkla alabilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi müşteri hizmetleri 444 0 444 numaralı hattı arayarak sizden istenilen bilgileri teyit ettikten sonra ilk girişte değiştirmeniz için şifreniz size iletilir.

İnternet kanalıyla online bankacılık şifrenizi almanız için ise bu adrese gitmeniz yeterli olacaktır. Gerekli alanları doldurun ve Yapı Kredi internet şifresi edinerek siz de hızlı ve pratik bankacılık yolunda ilk adımınızı atın.

Bir önceki yazımız olan Bankalar Kredi Verirken Nelere Dikkat Eder ? başlıklı makalemizde kredi alma koşulları ve kredi almak için neler gerekli hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,


Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2014

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Alma (4 Yorum)

    • Eğer kullanıcı adı, şifre vb bilgileriniz doğru ise, geçici bir sistem sorunu olabilir, bir süre sonra tekrar deneyiniz.

  1. Yapı kredi internet şifresini kaybeder ya da unutursanız sağdan soldan değil direk bankanın resmi telefonundan öğrenin, kimse sizi aldatmasın. sizi bankadan arıyoruz diyene de inanmayın, telefonu kapatın bankanın numarasını siz arayın derim.