Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Günümüzün en popüler finansal uygulamalarından olan ve ülkemizin en saygın ve büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi  internet bankacılığını kullanmak için gerekli olan şifre alma yöntemlerini yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.
Şubesiz bankacılık olarak da adlandırılan Yapı Kredi online bankacılık ile beklemeden istediğiniz işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi EFT ve havale ücretleri internet bankacılık işlemleriyle şube ile yapacağınız işlemlere göre daha uygun ve bazı şartlar dahilinde ücretsiz olabilmektedir. Yatırım ve mevduat işlemlerinizi de kolayca ve anlık yapabilmeniz için de internet bankacılığı gerçekten avantajlı ve hızlı seçenekler sunar.

Yapı Kredi şubelerine giderek internet şubesi şifre başvurunuzu yapabilir ve gerekli bilgiler istenilmek suretiyle şifrenizi alabilirsiniz. Ayrıca telefon kullanarak da şifrenizi ve müşteri numaranızı rahatlıkla alabilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi müşteri hizmetleri 444 0 444 numaralı hattı arayarak sizden istenilen bilgileri teyit ettikten sonra ilk girişte değiştirmeniz için şifreniz size iletilir.

İnternet kanalıyla online bankacılık şifrenizi almanız için ise bu adrese gitmeniz yeterli olacaktır. Gerekli alanları doldurun ve Yapı Kredi internet şifresi edinerek siz de hızlı ve pratik bankacılık yolunda ilk adımınızı atın.

Bir önceki yazımız olan İhtiyaç Kredisi Ödenmezse Ne Olur ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLAR
 1. Musa Ertem dedi ki:

  Cep şubeye giriş yapamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Eğer kullanıcı adı, şifre vb bilgileriniz doğru ise, geçici bir sistem sorunu olabilir, bir süre sonra tekrar deneyiniz.

 2. mustafa dedi ki:

  16 haneli kredi karti numaramj ogrenmek istiyorum musteri numarami verebilirim

 3. aysegul dedi ki:

  Yapı kredi internet şifresini kaybeder ya da unutursanız sağdan soldan değil direk bankanın resmi telefonundan öğrenin, kimse sizi aldatmasın. sizi bankadan arıyoruz diyene de inanmayın, telefonu kapatın bankanın numarasını siz arayın derim.