Odeabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır, Başvuru

Günümüzde bankalar tüketici kredilerinde cazip fırsatlar ve kampanyalarla potansiyel müşterilerine ulaşmak istemektedirler. Kefilsiz kredi başvurusu işte bu noktada etkisi tartışılmayacak bir fırsat olarak sunulmaktadır.

Ülkemizde son birkaç yıldır finansal olarak aktif bir rol edinen Odeabank, sunduğu kefilsiz kredi başvurusu seçeneğiyle tercih edilen bir banka olmaya devam ediyor.

Odeabank Kefilsiz Kredi Başvurusu Özellikleri

36 ay kadar vadeye varan bu ihtiyaç kredisi çeşidinde faiz nispeten yüksek olsa da kefil getirme zorunluluğunun olmaması tüketiciler için olumlu karşılanmakta ve bu krediye talebi arttırmaktadır. Ayrıca dönem içinde 3 ay kadar erteleme fırsatı sunan Odeabank, dosya masrafı da almayarak kredi maliyetine olabildiğince aşağılara çekmiştir.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi BaşvurusuBu ihtiyaç kredisinden faydalanmak için ücretli bir çalışan, 18 yaş üstü ve TC vatandaşı olmak yeterli olmakla birlikte geçmiş finansal faaliyetlerinizin puana dönüşmüş hali olan kredi puanınızın da yeterli seviyede olması gereklidir.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/kredi-basvurusu.aspx adresini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 

Ayrıca herhangi bir Odeabank şubesine giderek de başvurunuzu ilgili müşteri hizmetleri birimine iletmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde kefilsiz kredi, kefilsiz kredi alabilir miyim ve kefilsiz kredi almak hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.