Ziraat Bankası Kredi Başvurusu, Hesaplama

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama, Faizleri ve Başvurusu. Ülkedeki tüm ilçelerde şubesi olması Ziraat Bankasını lider kılıyor. Bankaların başını çekiyor. Bunun için ATM ağı ile de sağlar. Ziraat Bankası Kredi Faizleri ve Başvuru yolları bu açıklama en çok aranılan ve sorgulanan hususlardan bir tanesi.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faizleri

Ziraat Bankası’ndan beklenen. Bu lider vatandaşa hizmet eden üç bankadan biri olmak lider kılıyor. Ekonomi dünyasındaki faizlere Ziraat atıyor. Devlet bankaları tercih ediyor. Ziraat Bankası’nın güncel kredi faizleri ile muhtemel alacağınız kredi tutarına aylık ödeyeceğiniz tutarlar şu şekilde;

Ziraat Bankası Krediye Nasıl Başvururum?

36 ay yani beş yıl süre ile alınabiliyor. Bu uzun süre olasılığını değiştiriyor. İlk etap bankacılık ürünleri için banka şubesi tercih ediliyor olsa da kredi alımı için başvuru yolunuzun çok neden bilmeniz gerekiyor.

Kredi Hesaplama

Kredi Tutarı 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48  Ay 60 Ay
10.000 898 480 342 273 233
20.000 1.796 961 684 547 468
30.000 2.695 1.441 1.026 821 699

İlk Sırada İnternet Bankacılığından başvuru geliyor. Günümüzün popüler başvuru yolu ile anında kredi alıp, paranın hesabınıza yatmasını mümkünbiliyorsunuz. EFT veya Havale ile başka hesaplara aktarım da söz konusu.

Bir Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek eski hüküm dahilinde kredilere başvuruda bulunmak. Nitekim bazı çiftçi kredileri, kredi yapılandırmaları gibi başvurular zaten şubelerinden gerçekleştiriliyor.

Ziraat Mobil internet bankacılığının akıllı telefonlara sığdırılmış halidir.Buradan da her türlü bankacılık hizmetini alırken kredi de alır ve harcamaya başlayabilir. Krediler için başvuru ile anında kredi tahsisi adımını atayabilirsiniz.

Ziraat SMS Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası SMS Kredi . Bunun için TUKETİCİ boşluk TC NO boşluk ALACAĞINIZ KREDİ TUTARI boşluk VADE uygulamasında 4747 ye mesaj göndereriyorsunuz.

Ziraat kredi başvurusu başlatmakda bir yolda bankamatikler sayesinde yapılıyor. Bankanın müşterisi olun veya olmayın buradan başvurunuz yaparsınız. Müşteri olmayanlar kartsız giriş sayfaları ile başvurun sayfasından ilk adımı atabilir.

Krediler başvuru için bir diğer yol ise Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı kanalıyla telefonla arayarak yapılanı. 444 00 00 veya 0 850 220 00 00. Arayacağınız numara 444 00 00 veya 0 850 220 00 00. Buradan müşteri ilişkileri ile temsilcisine bağlanmanız ve talebinizi dile getirmeniz halinde bir adımda bu şekilde atmış oluyorsunuz.

Kredi başvurusu herkesin yapabileceği hususlar kredi alımı herkese verilen bir hizmet değil. Burada ihtiyaç kredisi alımı için gerekli koşullar taşıyor olmanız ve mevcut gelirinize bağlı olarak verilen limitler dahilinde kredi alamı söz konusu olabilir.

Bir önceki yazımız olan Kobi Kredisi Nasıl Alınır başlıklı makalemizde kobi kredisi, kobi kredisi başvurusu ve kobi kredisi faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.